Kontakt | E-biblioteka | Galerija

O nama


Trag fondacija :: O nama :: Kontakt

Kontakt

 

Trag fondacija

Mileševska 5/I-6, 11 118 Beograd 32, PAK 122005, Srbija
Tel/Fax: +381 11 78 39 467 (4 linije)
 


Kontakti osoblja Traga

Biljana Dakić Đorđević, izvršna direktorka
biljana@tragfondacija.org

Snežana-Andreja Arambašić, administrativna i finansijska direktorka
andrea@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 103

Dragan Srećković, direktor programa, monitoring i evaluacije
dragan@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 107

Ivana Marković, menadžerka programa donacija
ivana@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 105

Marija Mitrović, menadžerka programa filantropije
marijam@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 106

Vladimir Radojičić, menadžer programa javnih politika
vladimir@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 104

Natalija Simović, menadžerka regionalnog programa Osnaživanje ženskih organizacija i pokreta za borbu protiv nasilja nad ženama 
natalija@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 114

Neda Šorak, menadžerka komunikacija
neda@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 119

Marija Todorović, menadžerka kancelarije
marija@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 101

Jelena Mihailović, koordinatorka programa donacija
jelena@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 112

Dragica Reljanović, koordinatorka programa donacija
dragica@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 117

Vjekoslav Vuković, koordinator programa filantropije
vjekoslav@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 115

Kristina Išić, koordinatorka za filantropska davanja (na trudničkom odsustvu)
kristina@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467

Bojana Miković, koordinatorka za partnerstva (na trudničkom odsustvu)
bojana@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 111

Aleksandar Ristić, finansijski koordinator
aleksandar@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 110

Marija Radakovićkoordinatorka ekspertske grupe za javno zastupanje (LPF grupe) u okviru projekta ”Framework for Giving”
marijar@tragfondacija.org

Milena Vujović, asistentkinja programa donacija
milena@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 116

Ana Novaković, asistentkinja programa filantropije i javnih politika
ana@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 118

Marija Lučić, administrativno-finansijska asistentkinja 
 marijal@tragfondacija.org
Tel +381 66 22 24 09, lokal 109

 

i-mejl adresa: office@tragfondacija.org

internet stranica: www.tragfondacija.org

 

 












 

 

 

O nama | Donacije | Razvoj filantropije | Javne politike | Usluge | Doniraj | Uspešne priče | Kontakt | Arhiva

Početna stranica | Uslovi korišćenja | Administrator