Kontakt | E-biblioteka | Galerija

O nama

Trag fondacija :: O nama :: Kontakt

Kontakt

 

Trag fondacija

Đevđelijska 19, 11 120, Beograd – Zvezdara

Tel/Fax: +381 11 78 39 467 (4 linije)

 


Kontakti osoblja Traga
 

Biljana Dakić Đorđević, izvršna direktorka
biljana@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 108

Tanja Bjelanović, direktorka razvoja
 tanja@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 113

Dragan Srećković, direktor programa, monitoring i evaluacije
dragan@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 107

Snežana - Andreja Arambašić, savetnica za finansije i administraciju
andrea@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 103

Ivana Marković, menadžerka programa donacija
ivana@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 105

Marija Mitrović, menadžerka programa filantropije
marijam@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 106

Vladimir Radojičić, menadžer programa javnih politika
vladimir@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 104

Natalija Simović, menadžerka regionalnog programa Osnaživanje ženskih organizacija i pokreta za borbu protiv nasilja nad ženama 
natalija@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 114

Neda Šorak, menadžerka komunikacija
neda@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 119

Marija Todorović, menadžerka kancelarije
marija@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 101

Jelena Mihailović, koordinatorka programa donacija
jelena@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 112

Dragica Reljanović, koordinatorka programa donacija
dragica@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 117

Vjekoslav Vuković, koordinator programa filantropije
vjekoslav@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 115

Kristina Išić, koordinatorka za fandrejzing i komunikacije (na porodiljskom odsustvu)
kristina@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467

Bojana Miković, koordinatorka za fandrejzing i komunikacije
bojana@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 111

Aleksandar Ristić, finansijski koordinator
aleksandar@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 110

Milena Vujović, asistentkinja programa donacija
milena@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 116

Ana Novaković, asistentkinja programa filantropije i javnih politika
ana@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 118

Marija Lučić, administrativno-finansijska asistentkinja 
 marijal@tragfondacija.org
Tel +381 11 78 39 467, lokal 109


 

i-mejl adresa: office@tragfondacija.org

internet stranica: www.tragfondacija.org

 

 


 































 






 

 

 

O nama | Donacije | Razvoj filantropije | Javne politike | Usluge | Doniraj | Uspešne priče | Kontakt | Arhiva

Početna stranica | Uslovi korišćenja | Administrator